



Dell EMC VxRAIL E560F 10SFF 2x 20 CORE GOLD 6230 2.1GHz 32GB RAM HBA330 NO HDD
Description
| MODEL | DELL EMC VxRail E560F 10SFF |
| INCLUDED | ------------------------- |
| PROCESSOR | 2x XEON 20 CORE GOLD 6230 2.1GHz |
| MEMORY | 32GB RAM NOT INCLUDED |
| HARD DRIVE/BAY | NOT INCLUDED HDD OR TRAY |
| RAID CONTROLLER | DELL PERC HBA330 RAID CONTROLLER |
| NETWORK CONTROLLER | DELL 4-PORT 1GB NETWORK CARD |
| POWER SUPPLY | DUAL 1100W POWER SUPPLY |
| Remote Controller | IDRAC 9 ENTERPRISE |
| RAIL KIT | NOT INCLUDED |
| BEZEL | NOT INCLUDED |
| SHIPPING | FREE SHIPPING IN US |
| WARRANTY | 30 DAYS WARRANTY |

Dell EMC VxRAIL E560F 10SFF 2x 20 CORE GOLD 6230 2.1GHz 32GB RAM HBA330 NO HDD
Sale price$666.00
Regular price (/)
