



SUPERMICRO CSE-829U-X10DRU-I+ 12LFF 2x 14C E5-2690V4 2.6GHz 64GB RAM 12x TRAY
Description
| ITEM TYPE | 6028U-TR4 / BPN-SAS3-826EL1 |
| BRAND | SUPERMICRO |
| P/N | X10DRU-i |
| CPU | 2x INTEL XEON 14 CORE E5-2690V4 2.6GHz |
| MEMORY | 64GB RAM |
| HARD DRIVE | NOT INCLUDED, 12x 3.5" TRAY |
| RAID CARD | 9300-8i |
| RAIL KIT | INLCUDED |
| CONDITION | USED |
| WARRANTY | 30 DAYS WARRANTY |
| INCLUDED | 1x SERVER |

SUPERMICRO CSE-829U-X10DRU-I+ 12LFF 2x 14C E5-2690V4 2.6GHz 64GB RAM 12x TRAY
Sale price$607.00
Regular price (/)
