



Dell R630 8SFF 2x E5-2630v4 2.2GHz 20C S130 iDRAC8 Ent No RAM/HDD/Tray
Description
| MODEL | DELL POWEREDGE R630 8SFF |
| INCLUDED | ------------------------- |
| PROCESSOR | 2x XEON 10 CORE E5-2630v4 2.2GHz |
| MEMORY | 32GB RAM INCLUDED |
| HARD DRIVE/BAY | NOT INCLUDED HDD OR TRAYS |
| RAID CONTROLLER | DELL PERC H330 RAID CONTROLLER |
| NETWORK CONTROLLER | DELL QUAD PORT 1GB DAUGHTER CARD |
| POWER SUPPLY | DUAL POWER SUPPLY |
| REMOTE ACCESS | IDRAC 8 ENTERPRISE |
| RAIL KIT | NOT INCLUDED |
| BEZEL | NOT INCLUDED |
| SHIPPING | FREE SHIPPING IN US |
| WARRANTY | 30 DAYS WARRANTY |

Dell R630 8SFF 2x E5-2630v4 2.2GHz 20C S130 iDRAC8 Ent No RAM/HDD/Tray
Sale price$234.00
Regular price (/)
