



HP ProLiant DL360 Gen10 G10 8SFF 2x 12CORE GOLD 6136 3GHz 192GB RAM P408I NO HDD
Description
| MODEL | HPE PROLIANT DL360 G10 8SFF |
| INCLUDED | ------------------------- |
| PROCESSOR | 2x XEON 12 CORE GOLD 6136 3.0GHz |
| MEMORY | 192GB RAM INCLUDED |
| HARD DRIVE/BAY | NOT INCULDED HDDS OR TRAYS |
| RAID CONTROLLER | HPE SMART ARRAY P408i-a SR GEN10 CONTROLLER |
| NETWORK CONTROLLER | QUAD PORT 1GB DAUGHTER CARD |
| POWER SUPPLY | DUAL POWER SUPPLY |
| REMOTE ACCESS | HPE iLO 5 |
| RAIL KIT | NOT INCLUDED |
| BEZEL | NOT INCLUDED |
| SHIPPING | FREE SHIPPING IN US |
| WARRANTY | 30 DAYS WARRANTY |

HP ProLiant DL360 Gen10 G10 8SFF 2x 12CORE GOLD 6136 3GHz 192GB RAM P408I NO HDD
Sale price$1,458.00
Regular price (/)
