



HP ProLiant DL360 Gen10 G10 8SFF 2x 14C GOLD 6132 2.6GHz 32GB RAM E208I NO HDD
Description
| MODEL | HPE PROLIANT DL360 G10 8SFF |
| INCLUDED | ------------------------- |
| PROCESSOR | 2x XEON 14 CORE GOLD 6132 2.6GHz |
| MEMORY | 32GB RAM INCLUDED |
| HARD DRIVE/BAY | NOT INCULDED HDDS OR TRAYS |
| RAID CONTROLLER | HPE E208I-A INTEGRATED HBA RAID CONTROLLER |
| NETWORK CONTROLLER | QUAD PORT 1GB DAUGHTER CARD |
| POWER SUPPLY | DUAL 800W POWER SUPPLY |
| REMOTE ACCESS | HPE iLO 5 |
| RAIL KIT | NOT INCLUDED |
| BEZEL | NOT INCLUDED |
| SHIPPING | FREE SHIPPING IN US |
| WARRANTY | 30 DAYS WARRANTY |

HP ProLiant DL360 Gen10 G10 8SFF 2x 14C GOLD 6132 2.6GHz 32GB RAM E208I NO HDD
Sale price$630.00
Regular price (/)
