



HP ProLiant DL360 Gen10 G10 8SFF 2x 24C PLATINUM 8160 2.1GHz 256GB 2x 960GB SSD
Description
| MODEL | HPE PROLIANT DL360 G10 8SFF |
| INCLUDED | ------------------------- |
| PROCESSOR | 2x XEON 24 CORE PLATINUM 8160 2.5GHz |
| MEMORY | 256GB RAM INCLUDED |
| HARD DRIVE/BAY | 2x 960GB SSD INCLUDED |
| RAID CONTROLLER | HPE P408I-A SMART ARRAY RAID CONTROLLER |
| NETWORK CONTROLLER | QUAD PORT 1GB DAUGHTER CARD |
| POWER SUPPLY | DUAL 800W POWER SUPPLY |
| REMOTE ACCESS | HPE iLO 5 |
| RAIL KIT | NOT INCLUDED |
| BEZEL | NOT INCLUDED |
| SHIPPING | FREE SHIPPING IN US |
| WARRANTY | 30 DAYS WARRANTY |

HP ProLiant DL360 Gen10 G10 8SFF 2x 24C PLATINUM 8160 2.1GHz 256GB 2x 960GB SSD
Sale price$2,898.00
Regular price (/)
