



HP ProLiant DL360 Gen9 G9 8SFF 2x 6 CORE E5-2620v3 2.4GHz 96GB RAM 2x 2TB SSD
Description
| MODEL | HPE PROLIANT DL360 G9 8SFF |
| INCLUDED | ------------------------- |
| PROCESSOR | 2x XEON 6 CORE E5-2620v3 2.4GHz |
| MEMORY | 96GB RAM INCLUDED |
| HARD DRIVE/BAY | 2x 2TB SSD INCLUDED |
| RAID CONTROLLER | HP SMART ARRAY P440AR/2GB RAID CONTROLLER |
| NETWORK CONTROLLER | HP EMBEDDED 1Gb ETHERNET 4 PORT 331i ADAPTER |
| POWER SUPPLY | DUAL POWER SUPPLY |
| Management | HP INTEGRATED LIGHTS-OUT (HP iLO) |
| RAIL KIT | NOT INCLUDED |
| BEZEL | NOT INCLUDED |
| SHIPPING | FREE SHIPPING IN US |
| WARRANTY | 30 DAYS WARRANTY |

HP ProLiant DL360 Gen9 G9 8SFF 2x 6 CORE E5-2620v3 2.4GHz 96GB RAM 2x 2TB SSD
Sale price$1,146.00
Regular price (/)
