



HP Proliant DL380 G9 SERVER 8SFF 2x 6C E5-2643v3 3.40GHz 128GB RAM 2x 200GB SSD
Description
| MODEL | HPE PROLIANT DL380 G9 8SFF |
| INCLUDED | ------------------------- |
| PROCESSOR | 2x XEON 6 CORE E5-2643V3 3.4GHz |
| MEMORY | 128GB RAM INCLUDED |
| HARD DRIVE/BAY | 2x 200GB SSD INCLUDED |
| RAID CONTROLLER | HP SMART ARRAY P440AR/2GB SAS RAID CONTROLLER |
| NETWORK CONTROLLER | HP EMBEDDED 1Gb ETHERNET 4 PORT 331i ADAPTER |
| POWER SUPPLY | DUAL 800W POWER SUPPLY |
| Management | HP INTEGRATED LIGHTS-OUT (HP iLO) |
| RAIL KIT | NOT INCLUDED |
| BEZEL | NOT INCLUDED |
| SHIPPING | FREE SHIPPING IN US |
| WARRANTY | 30 DAYS WARRANTY |

HP Proliant DL380 G9 SERVER 8SFF 2x 6C E5-2643v3 3.40GHz 128GB RAM 2x 200GB SSD
Sale price$1,008.00
Regular price (/)
