



HP ProLiant DL380 Gen9 G9 24SFF 2x 12C E5-2670v3 2.30GHz 64GB RAM 10x 900GB SAS
Description
| MODEL | HPE PROLIANT DL380 G9 24SFF |
| INCLUDED | ------------------------- |
| PROCESSOR | 2x XEON 12 CORE E5-2670v3 2.3GHz |
| MEMORY | 64GB RAM INCLUDED |
| HARD DRIVE/BAY | 10x 900GB 10K SAS INCLUDED |
| RAID CONTROLLER | HP SMART ARRAY P440AR + EXPANDER CARD |
| NETWORK CONTROLLER | HP EMBEDDED 1Gb ETHERNET 4 PORT 331i ADAPTER |
| POWER SUPPLY | DUAL POWER SUPPLY |
| Management | HP INTEGRATED LIGHTS-OUT (HP iLO) |
| RAIL KIT | NOT INCLUDED |
| BEZEL | NOT INCLUDED |
| SHIPPING | FREE SHIPPING IN US |
| WARRANTY | 30 DAYS WARRANTY |

HP ProLiant DL380 Gen9 G9 24SFF 2x 12C E5-2670v3 2.30GHz 64GB RAM 10x 900GB SAS
Sale price$744.00
Regular price (/)
