



HPE ProLiant DL360 Gen10 G10 1U 8SFF BAREBONE SERVER 2x 24C 5220R 2x PSU P408i-A
Description
| MODEL | HPE PROLIANT DL360 G10 8SFF |
| INCLUDED | ------------------------- |
| PROCESSOR | 2x XEON 24 CORE GOLD 5220R 2.2GHz |
| MEMORY | 0GB RAM INCLUDED |
| HARD DRIVE/BAY | NOT INCULDED HDDS OR TRAYS |
| RAID CONTROLLER | HPE SMART ARRAY P408i-a SR GEN10 CONTROLLER |
| NETWORK CONTROLLER | QUAD PORT 1GB DAUGHTER CARD |
| POWER SUPPLY | DUAL POWER SUPPLY |
| REMOTE ACCESS | HPE iLO 5 |
| RAIL KIT | NOT INCLUDED |
| BEZEL | NOT INCLUDED |
| SHIPPING | FREE SHIPPING IN US |
| WARRANTY | 30 DAYS WARRANTY |

HPE ProLiant DL360 Gen10 G10 1U 8SFF BAREBONE SERVER 2x 24C 5220R 2x PSU P408i-A
Sale price$906.00
Regular price (/)
